Chyba

5. června 2012 v 20:17 | Lentilka* |  Jednorázovky


Šel po tiché chodbě a nevěděl kam jde. Nedíval se skrz okna na jeho milovanou noční oblohu. Neposlouchal noční ptáky jak shánějí potravu. Myslel jen na ni ... Jak jí dnes ublížil. Ne to není to správně slovo. Myslel na to jak ji zesměšnil. Pořádně mu ujely nervi. Došel na astonomickou věž a posadil se na okraj hradby, podíval se dolů. Jeho myšlenka se změnila nebyla plná smutku, ale otázky ,, Jaká je smrt ? "

***

Šla po tiché chodbě a nevěděla kam jde.Nedívala se skrz ona na její milovanou noční oblohu. Neposlouchala noční ptáky jak shánějí potravu. Myslela jen na něho... Jak jí dnes ublížil. Ne to není správné slovo. Myslela na to jak ji zesměšnil. Došla na astronomickou věž. Nečekala že tam někdo bude a už vůbec že tam bude on. James Potter. Ten kterého nenáviděla a milovala zároveň.

***

Stoupnul si na hradbu a roztáhl ruce jako křídla. Pak zašeptal ,, Promiň Lily". Pomalu mu stékala po tváři slza. Když byla u brady zakřičel ,, PROMIŇ LILY". Zavřel oči a chtěl skočit. V tom ho však zarazila Lilyina ruka. Otočil se, když ji uviděl, nemohl se jí podívat do očí. ,,Ty jsi chtěl skočit ?" vytrhl ho ze snění její hlas. ,, Lily promiň já jsem tě nechtěl nazvat tak jak jsem tě nazval. A vím že mě nenávidíš, říkala jsi mi to každý den ale já jsem nebyl schopen respektovat tě, když jsi mi řekla, že se mnou na rande nepůjdeš bylo mi to jedno říkal jsem si že mě miluješ i když to nebyla pravda. Promiň mi ty roky které jsem ti znepříjemňoval." Když nabral dech a urovnal si myšlenky řekl jí ,, Ano chtěl jsem skočit. Bylo by to lepší. Nechtěl jsem aby si se na mě dívala tak smutně jako jsi se na mě podívala před pár hodinama." Nabral odvahu a podíval se jí do očí ve kterým viděl pochopení, laskavost a byla to láska ? ,, Myslíš si že by bylo dobré kdyby jsi skočil ? Nebylo protože jsem si uvědomila že tě miluju. " Jamesovi se rozzářily oči. ,, Miluju tě. " řekl jí do jejích krásných smaragnových očí a jemně ji políbil.

***

,, Mami!! " zakřičela Lily. Paní Evansová hned přiběhla a starostlivě se zeptala ,, Beruško co se stalo?" a Lily jí odpověděla ,, Mám to P udělat ozdobně nebo ty dvě t ? " podívala se zkoumavě na popsaný papír. Vzala tužku a něco načmárala na malý nepopsaný kousek ,, Nebo tohle?". Maminka nevěděla které podpis vybrat. Nakonec vybrala drobný, jemný ale velmi ozdobný podpis na kterém stálo Lily Potterová .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 W* W* | Web | 9. července 2012 v 16:54 | Reagovat

Wow, moc pěkný! :O ;)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama