Srpen 2012

Aktuálně

29. srpna 2012 v 22:46 | Lentilka* |  Novinky
Ahojky,
tak se zase po dlouhé době hlásím .. a tak minimálně 4 dny s hlásit nebudu .. Jedu s rodiči a bratrem na chalupu. Ani nevíte jak strašně se netěším :D Jako novoškolní předsevzetí jsem si dala že budu denně trávit 30 minut pro blog ( jo je to divně napsaný ale nechce se mi to přepisovat :D). Přihlásila jsem se do soutěže miss na blogu http://fashion-beauty-styl.blog.cz/ ještě se nerozjela ale prosím už teď o hlasy .. Tady je fotka co jsem poslala*Máma*

26. srpna 2012 v 20:59 | Lentilka* |  Téma
Máma
Člověk kterému na vás záleží ať uděláte cokoliv. Je mi 13 a občas mám pár minut kdybych nejradši vyměnila svou mamku za někoho jiného, ale hned potom si uvědomím co všechno pro mě moje mamka dělá a hned mě to přejde. Člověk který svou mámu nemá rád je buď rozmazlený fracek, nebo svou mamku nikdy nepoznal.. Ikdyž se spolu občas hádáme tak vím že je to jen chvilková záležitost, protože slova co jsem jí řekla nebyla myšlena doslovně. Nevím jaky vy oslovujete svou maminku ve škole, ale já o ní nikdy neřekla ,, Ta matka .. " protože mi to k ní přijde neuctivé a drzé. Ať si ostatní říkají svým mamkám matko, ale já nikdy nebudu jednou z nich. Žiju v rodině kde se neřeší peníze, a když odejdu od oběda řeknu mamce ,, Děkuji bylo to moc dobré." a myslím to upřímně .. Moje mamka má jedno z největších částí mého srdce a navždy jí zůstane.

The Vampire diaries

15. srpna 2012 v 16:00 | Lentilka* |  Seriály

The Vampire Diares


10 dnů ..

15. srpna 2012 v 12:37 | Lentilka* |  10 dnů
Ahoj,
na několika stránkách jsem narazila na " řetězák " jménem 10 dní. Rozhodla jsem se do něho zapojit. Tady máte seznam věcí co budu vyplňovat.

Den první: Deset věcí které by jsi chtěl v tuto chvíli říct 10 různým lidem.
Den druhý: Devět faktů o tobě.
Den třetí: Osm způsobů jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý: Sedm věcé nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý: Šest věcí o kterých si přeješ abys je nebývala udělala.
Den šestý: Pět lidí kteří pro tebe hodně znamenají, bez ohledu na pořadí.
Den sedmý: Čtyři věci co tě dokážou znechutit.
Den osmý: Tři věci které tě vzrušují.
Den devátý: Dva obrázky které tě v tuto chvíli vystihují.
Den desátý: Jedna zpověď.

Play list 0.1

14. srpna 2012 v 16:00 | Lentilka* |  Play list
Ahojky tady vám dávám seznam písniček co teď poslouchám :) doufám že se bude líbit a něco si z nich vyberete ..
1. Carly Rae Jepsen- Call me maybe

2. Simply Plan- Summer Paradise

3.Justin Bieber- Boyfriend
Justina nemusím ale myslím že tahle písnička se mu povedla

4. Train- Drive by


5. One direction- What makes you beautifull

6. One direction- Up all night


7. Taio Cruz- Dynamite


8. Maddi Jane- Impossible9. Ego ft. Rober Burian

11.8.-14.8

14. srpna 2012 v 10:09 | Lentilka* |  Novinky
14.8.2012
Ahoj,
tak se zase hlásím :). Teď jsem přednastavila 2 články protože tu nebudu. Jedu k tetě a dvou malým čarodkám :)) Jůlince a Amálce.
11.8.2012
Byla jsem na pouťové zábavě ve vedlejší vesničce .. Bylo to nic moc hráli hlavně dechovky a tak jsem se sestřenicí a tetou ( jinýma n ež za chvilku pojedu) tanco vali jen zřídka. Koupila jsem se 27 losů v tombole docela jsem vyhrávala.. Brambory (cca10kg), 7 piv, 700ml kokosového likéru, skleničku medu, štětce na zdi, závěsné sluníčko, ústní vodu kartáček a pastu..

12.8.2012
Byla to jedna z nejhorších poutí které v naší vesničce kdy byly .. Skoro nikdo tam nebyl a asi to bylo tím že atrakce které tam přivezli byly hlavně pro menší děti .. Jelikož mě vikingská loď už neuspokojila tak jsem na pouti vydržela tak 30minut .. A jako vždy jsem si musela koupit ty úžasný dudlíkový červený sladký lízátka :D. Jinak jsme s Markét (sestřenice) vypily půlku toho úžasnýho kokosovýho likéru který jsme míchali s mlíkem ( ne nejsme šiblí, ale chutnalo to dobře :)) A pak jsme si dali i trochu nenamíchanýho .. Pak jsme šli na vikingskou loď a tam mi Markét oznámila že jí je dost blbě :D. Naštěstí se jí pak udělalo dobře a my šli na trampolínu. Mezitím přijely čarodky ( J a A ke kterám teď jedu) a skákali s náma.. Pak Jůlinka začala žadonit aby mohla na vikingskou loď .. Nemohla jít a tak byla naštvaná.

13.8.2012
Nic zajímavýho ...

Colorky 0.1

10. srpna 2012 v 11:13 | Lentilka* |  Colorky
Ahoj,
vím že jsem dlouho nenapsala a za to se vám omlouvám .. Teď bych měla být týden doma a tak napíšu pár článků. Jinak jsem spoluadminkou colorky a colorování na facebooku. Tady vám dávám soje colorované obrázky :).