Novinky

Aktuálně

29. srpna 2012 v 22:46 | Lentilka*
Ahojky,
tak se zase po dlouhé době hlásím .. a tak minimálně 4 dny s hlásit nebudu .. Jedu s rodiči a bratrem na chalupu. Ani nevíte jak strašně se netěším :D Jako novoškolní předsevzetí jsem si dala že budu denně trávit 30 minut pro blog ( jo je to divně napsaný ale nechce se mi to přepisovat :D). Přihlásila jsem se do soutěže miss na blogu http://fashion-beauty-styl.blog.cz/ ještě se nerozjela ale prosím už teď o hlasy .. Tady je fotka co jsem poslala


11.8.-14.8

14. srpna 2012 v 10:09 | Lentilka*
14.8.2012
Ahoj,
tak se zase hlásím :). Teď jsem přednastavila 2 články protože tu nebudu. Jedu k tetě a dvou malým čarodkám :)) Jůlince a Amálce.
11.8.2012
Byla jsem na pouťové zábavě ve vedlejší vesničce .. Bylo to nic moc hráli hlavně dechovky a tak jsem se sestřenicí a tetou ( jinýma n ež za chvilku pojedu) tanco vali jen zřídka. Koupila jsem se 27 losů v tombole docela jsem vyhrávala.. Brambory (cca10kg), 7 piv, 700ml kokosového likéru, skleničku medu, štětce na zdi, závěsné sluníčko, ústní vodu kartáček a pastu..

12.8.2012
Byla to jedna z nejhorších poutí které v naší vesničce kdy byly .. Skoro nikdo tam nebyl a asi to bylo tím že atrakce které tam přivezli byly hlavně pro menší děti .. Jelikož mě vikingská loď už neuspokojila tak jsem na pouti vydržela tak 30minut .. A jako vždy jsem si musela koupit ty úžasný dudlíkový červený sladký lízátka :D. Jinak jsme s Markét (sestřenice) vypily půlku toho úžasnýho kokosovýho likéru který jsme míchali s mlíkem ( ne nejsme šiblí, ale chutnalo to dobře :)) A pak jsme si dali i trochu nenamíchanýho .. Pak jsme šli na vikingskou loď a tam mi Markét oznámila že jí je dost blbě :D. Naštěstí se jí pak udělalo dobře a my šli na trampolínu. Mezitím přijely čarodky ( J a A ke kterám teď jedu) a skákali s náma.. Pak Jůlinka začala žadonit aby mohla na vikingskou loď .. Nemohla jít a tak byla naštvaná.

13.8.2012
Nic zajímavýho ...

Omluva

16. července 2012 v 20:00 | Lentilka*
Za chvilku odjíždíme do Itálie a a já nestihnu víc článkú připravit. proto se omlouvám a adoufám že jste si jich trochu užili :)

Mobil je v háji ...

30. června 2012 v 12:51 | Lentilka*

Vysvědčení

28. června 2012 v 17:12 | Lentilka*

Tanzania

18. června 2012 v 20:32 | Lentilka*
Ahoj,
dnes jsem narazila na jednu RPG hru hru do které bych se chtěla zaregistrovat. Vypadá celkem pěkně.. Tady je obrázek mé postavy a mého domu. Hru najdete na stránkách http://rpg-tanzania.blog.cz/ ještě přesně nevím o čem je a tak podrobnosti napíšu později ...
Moje postava


Toto je můj dům

Info

15. června 2012 v 17:04 | Lentilka*
Ahoj,
po dlouhé době jsem napsala nějaké to info :). Pokusím se přidávat jeden článek denně, ale občas nemám náladu něco sem napsat.. Pokusím se udělat nějaké recenze a grafiku. Ani nevíte jak potěšín 6 komentářů u desingu :). Jinak co vám vychází na vízo ? Mě měly vycházet 3 dvojky, ale pokazila jsem si trošku chemii a češtinu ... Vůbec v češtině nechápu vedlejší věty. Jsou strašně těžký na zapamatování a ještě těžší na určování.

Novinky :)

8. června 2012 v 23:13 | Lentilka*
Ahoj,
moc se omlouvm že jsem nedala slíbený článek... Zítra to napravím :). Jinak pomáhám s grafikou Patronce* MTMR :)))). Tady máte ukázky toho co jsem jí vytvořila (není to nic extra...)

Články

6. června 2012 v 15:56 | Lentilka*


Ahoj,
dostala jsem blogovací náladu a tak napíšu seznam článků které tu můžete čekat:

Dnes: Drabble Vlastnosti- Laskavost
7.6- Muzika
8.6- Recenze film- Probudím se včera
9.6- Drabble Vlastnosti- Pyšnost
10.6- Recenze- Twilight sága

To vše by se mělo zobrazit v 16:00. V mezičase by se měl objevit článek o mě :)

Ahoj..

5. června 2012 v 16:55 | Lentilka*
Ahoj,
už dlouho se snažím dokopat k tomu abych si udělala blog a dneska jsem na sebe zatlačila a založila ho. Doufám že mi chvilku vydrží. Moje jméno je Barbora, ale tady mě budete znát jako Lentilku. Chodím na gympl do sekundy tak můžu říct že jsem trošku chytrá, hoodně trhlá a kamarádská.

Doufám že se vám tu bude líbit ...
 
 

Reklama